Par Mums

KOMANDA

Te, lai palīdzētu

Rihards Rāmju Meistars īpašnieks

RIHARDS
Ierāmēšana | klientu atbalsts

Cilvēks, kurš sāka ramjumeistars.lv, iegādājoties ierāmēšanas iekārtas 2019. gadā. Rihards ir atbildīgs par tekošo darbu organizāciju, komunikāciju ar klientiem un korporatīvo klientu piesaisti.

Pako Ramjumeistars.lv

PAKO
KLIENTU ATBALSTS

Pako ir lojāls uzņēmuma darbinieks, kurš ir atvērts sadarbībai, viņš atrod kopīgu valodu ar visiem klientiem un sadarbības partneriem. Strādā pēc sava grafika.

Lauris ramjumeistars.lv

Lauris
ierāmēšana | Klientu atblasts

Lauris pievienojās ramjumeistars.lv 2020. gadā, kopš tā laika veic visus nepieciešamos darbus uzņēmumā sākot ar ierāmēšanas darbiem, klientu apkalpošanas un beidzot ar mājaslapas izstrādi vai tējas uzsildīšanu.

MŪSU APŅEMŠANĀS PRET KLIENTU

Ramjumeistars.lv ir jauns un ambiciozs gleznu un fotogrāfiju ierāmēšanas uzņēmums ar vēlmi nostiprināties Latvijas tirgū. Mums patīk sagādāt prieku mūsu klientiem ar pozitīvu attieksmi un kvalitatīvi paveiktu darbu, tādēļ mēs uzņemamies atbildību par sevis paveikto darbu. Ja mums neizdodas piepildīt jūsu ekspektācijas, mēs atkārtoti veiksim nepieciešamo darbu, nodrošinot to, ka katrs mūsu klients ir apmierināts ar mūsu paveikto.

MĒS IKDIENĀ

Radoša, komunikācijai un
sadarbībai atvērta kompānija

Mums patīk māksla, mākslinieki un radošas personības. Labprāt palīdzam ar darbiem, noņemot ierāmēšanas raizes, kas māksliniekiem ļauj fokusēties uz jaunas mākslas radīšanu. Lai iepazītos ar mūsu veikumu un sekotu līdzi mūsu ikdienas gaitām, aplūko mūsu instagram kontu.

>   ramjumeistars.lv Instagram

MŪSU STĀSTS

Pats sākums un izaugsme

Ilgi pirms ramjumeistars.lv rašanās, Banku Augstskolas absolvents Rihards 2006. gadā uzsāka savas darba gaitas. Pirmie karjeras gadi pavadīti strādājot apģērbu mazumtirdzniecībā, kur izdevās izaugt no pārdošanas konsultanta līdz veikala vadītājam. Iemaņas darbā ar klientiem noderēja turpmākajā karjerā, kad 2013. gadā Rihards sāka strādāt strauji augošā uzņēmumā, kurš nodarbojās ar stikla pārdošanu. Darba gaitā tika iepazīti daudzi stikla pielietošanas veidi un uzņēmumi, kas pērk stiklu. Iepazīstoties ar gleznu ierāmētājiem ārpus Latvijas robežām, redzot kā bizness strādā, sāka rasties apziņa, ka varbūt kādreiz būtu vērts pašam uzsākt ierāmēšanas darbnīcu. Doma palika un iesakņojās līdz 2019 gadā tika nopirktas pirmās iekārtas ierāmēšanas darbu veikšanai. Rihards devās stažēties uz Beļģiju pie viena no lielākajiem ierāmēšanas uzņēmumiem reģionā, kur apguva nepieciešamās iemaņas. 

Ierāmēšanas darba gaitas tika uzsāktas bez reklāmas un mērķtiecīgas pārdošanas, ļaujot pirmajos darbības mēnešos fokusēties uz iemaņu noslīpēšanu, pirmie klienti bija tuvinieki, kam sekojas draugi. Draugi pastāstīja saviem draugiem un parādījās pirmie korporatīvie klienti. Līdz ar darba apjomu pieaugumu radās nepieciešamība radīt publisku profilu, tādēļ 2020. gadā tika sperts nākamais solis un atklātā mūsu mājaslapa ramjumeistars.lv. Komandai pievienojās Lauris, kurš palīdz ar tekošajiem darbiem kā arī izstrādāja mājaslapu.

Šobrīd virzāmies pretī jauniem mērķiem, par ko sīkāk informēsim drīzumā.

Vai varam kā palīdzēt?

Mēs vienmēr esam entuziasma pilni un atvērti jauniem, izaicinošiem projektiem. Ja jums ir nepieciešami ierāmēšanas pakalpojumi, tad esiet droši, ka mēs atradīsim veidu kā jums palīdzēt. Iepazīsimies, rakstiet vai zvaniet.

Konsultācija Konsultācija