Ierāmējamā darba mērīšanas instrukcijas

Zemāk aprakstītās rāmja mērīšanas instrukcijas ļaus jums noteikt nepieciešamo rāmja izmēru. Ja rodas neskaidrības, droši sazinities ar mums, mēs būsim priecīgi palīdzēt.

standarta mākslas darbs

Nomēri precīzi platumu un augstumu jūsu plakātam vai gleznai. Ja izvēlēsieties izmantot paspartū, tas pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses.

Mākslas darbs ar parakstu vai tekstu

Ja mākslas darbs ir ar parakstu, kuru jūs vēlaties redzēt pēc ierāmēšanas, tad nepieciešams parakstu iekļaut mērījumos. Zemāk parādīta ilustrācija ar piemēru kā veikt mērījumu, ja mākslas darbs ir ar parakstu vai tekstu. Ja izvēlēsieties izmantot paspartū, tas pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses.

ierāmējamās bildes nomērīšana
mākslas darbs ar baltām, neapdrukātām malām

Bieži sastopami plakāti / bildes, ap kuriem ir neapdrukāta, balta kontūra. Ja jūs to vēlaties saglabāt, tad tā ir jāiekļauj mērījumos. Ja jūs vēlaties, lai paspartū nosedz neapdrukāto malu, tad mums ir nepieciešams zināt apdrukātās darba daļas augstumu un platumu, noņemot neapdrukāto (balto) daļu. Ja izvēlēsieties izmantot paspartū, tas pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses.

ierāmējamās bildes nomērīšana
rāmja pārklājums ar mākslas darbu

Katrs rāmis pārklājas ar plakātu vai gleznu par apmēram 5mm no katras puses, tas nodrošina to, ka glezna / plakāts nofiksējas pret rāmi un stingri turēsies savā vietā.

ozola rāmītis
paspartū

Ja izvēlēsieties izmantot paspartū, tas pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses. Ja jūsu plakāts ir 10 x 10cm, tad paspartū iekšējās kontūras izmērs būs 9.2 x 9.2cm. 4mm rezerve katrā pusē ļauj piestiprināt jūsu gleznu / plakātu aiz paspartū.

vispārīga informācija

Lai izvairītos no pārpratumiem:

  • Mājaslapā vai saziņā ar klientu servisu jānorāda mākslas darba izmēri. Rāmja, stikla, paspartū un citu izejmateriālu izmēru mēs pielāgosim jūsu mākslas darbam.
  • Paspartū pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses.
  • Mēs esam te, lai palīdzēt. Jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums.
kanvas – padomi

Mūsu rāmji ir piemēroti, lai ierāmētu kanvas, tomēr ir dažas nianses, kas jāpatur prātā. Kanvas gleznām netiek izmantoti paspartū. Ja kanva ir nostiepta uz koka rāmja, tām ir jāizmanto piemēroti kanvas rāmji.

gleznas – padomi

Ja jūs ierāmējat gleznu, mēs iesakām lietot paspartū. Tā biezums ir apmēram 2mm un tas ir lielisks, lai pasargātu zīmēto virsmu no saskares ar rāmja stiklu Paspartū pārklāsies ar jūsu gleznu / plakātu par 4mm no katras puses.

mēs esam te, lai palīdzētu

Pēdējā lieta, ko mēs negribētu pieļaut, ir dzirdēt, ka pasūtītais rāmis neder dēļ neprecīzi piefiksētiem izmēriem. Ja esi nedrošs par augstāk minēto vai nepieciešamā rāmja izmēru, lūdzu uzraksti vai piezvani mūsu klientu servisam, mēs vienmēr būsim priecīgi palīdzēt. Mēs esam sazvanāmi katru dienu no 09:00 – 17:00, uz epastiem atbildam vienas darbadienas laikā (visbiežāk 3-5 stundu laikā).

Ja šeit neatradi nepieciešamo informāciju, gaidīsim jūsu zvanu uz (+371) 25 450 356, epastu uz info@ramjumeistars.lv, vai spied šeit, lai aizpildītu mūsu kontaktformu.

Konsultācija Konsultācija