DARBA LAIKS:
P.-S.: IEPRIEKŠ PIESAKOTIES
ramjumeistars Rihards
* PIRMS BRAUKT PIE MUMS, PIEZVANIET. COVID19 LAIKĀ IESPĒJU ROBEŽĀS STRĀDĀJAM ATTĀLINĀTI.
** UZ EPASTIEM ATBILDAM, CIK ĀTRI IESPĒJAMS. PARASTI 3-4 STUNDU LAIKĀ, BET NE ILGĀK KĀ 1 DARBADIENAS LAIKĀ.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik daudz laika nepieciešams darbu izpildei?

Lielākā daļa rāmju mums ir uz vietas, tādēļ rāmju sagatavošana aizņem no 3 līdz 5 dienām atkarībā no noslodzes. Jā rāmja izejmateriāls ir jāpasūta no mūsu piegādātājiem, tad darba izpilde aizņem ilgāk. Mēs augustu vērtējam klienta laiku un termiņus, tādēļ iespēju robežās rodam klientam piemērotu risinājumu.

Kur var saņemt manu pasūtījumu?

Pasūtījums saņemams mūsu darbnīcā Rīgā, Struktoru ielā 14a vai iepriekš vienojoties Jums ērtākā vietā. Piemērotākā risinājumu meklēšanai sazināties ar klientu servisu.

Vai pie jums ir iespējams ierāmēt priekšmetus / kreklus?

Jā, tas ir iespējams un mēs to darām, lūdzam sazināties ar klientu servisu detaļu precizēšanai, lai mēs varētu veikt precīzu darba izmaksu aprēķinu.

Kāda izmēra rāmi man pasūtīt?

Lai noteiktu rāmja izmēru, mums ir nepieciešams zināt precīzu ierāmējamās bildes izmēru. Tālākos aprēķinus par precīzu rāmja un paspartū izmēru mēs veicam paši. Šeit vari aplūkot populārākos rāmju izmērus.

Kādus rāmjus jūs piedāvājat?

Mēs piedāvājam plašu sortimenta spektru. Populārākie koka rāmji ir ozols un priede. Drīzumā plānojam savu sortimentu papildināt ar metāla rāmjiem.

Vai ir iespējams pasūtīt rāmju paraugus vai paspartū paraugus?

Ir klienti, kas pirms pasūtījuma veikšanas vēlas iegādāties materiālus, kas tiks izmantoti ierāmēšanai, tādēļ par simbolisku samaksu mēs piedāvājam iegādāties rāmju vai paspartū paraugus.

Kā mākslas darbs vai fotogrāfija tiek stiprināts pie rāmja no aizmugures?

Mākslas darba fiksēšanai no aizmugures izmantojam mdf kartonu, kas nodrošina, ka ierāmētā bilde vienmērīgi un gludi atspiežas pret rāmja priekšpusi un tiek pasargāta no bojājumiem rāmja aizmugurējā daļā.

Vai var pasūtīt vairākus paspartū vienam mākslas darbam?

Jā. Viens no populārākajiem risinājumiem ir, kad klients mākslas darba ierāmēšanai izvēlas klasisku baltu paspartū, un lai izceltu darba perimetra kontūras, pievieno melnu paspartū vai otrādāk. Piemēram zemāk pievienota bilde

dubultais paspartu
Cik daudz paspartū pārklājas ar ierāmējamo darbu?

Lai paspartū pildītu savu funkciju – noturētu mākslas darbu vietā, tā iekšējai kontūrai jābūt vismaz 4mm mazākai nekā mākslas darbam. Piemēram, ja mākslas darbs ir 10cm x 10cm, tad paspartū iekšējās kontūras izmērs būs ne lielāks par 9.2cm x 9.2cm.

Rekvizīti

Teika Hub, Sia

Reģ. Nr.: 45403020207
PVN Nr.: LV45403020207
Juridiskā adrese: Biķernieku iela 16a-46, Rīga, LV-1039, Latvija
Norēķinu rekvizīti: Swedbank konts: LV74HABA0551046311529
Faktiskā adrese: Struktoru iela 14a, Rīga, LV-1039, Latvija

Uzraksti mums